مشاوره حقوقی

خدمات مشاوره حقوقی ما ،به شیوه های زیر ارائه می گردد :

طرح وکیل مشاور :

بر این امر واقفیم بسیاری از هموطنان عزیز،توانایی گرفتن وکیل مدافع ندارند . بر این اساس موسسه حقوقی عدل گستران ناجی ، آمادگی دارد با  ارائه مشاوره و تنظیم شکایات،دادخواست،اظهارنامه و لوایح قضائی مورد نیاز شما تا آخرین جلسات دادگاه شما را راهنمائی و پشتیبانی نماید.در این طرح شما صرفاً هزینه مشاوره و هزینه تنظیم شکایت و یا دادخواست را پرداخت خواهید کرد و قبل از هر جلسه دادگاه با آمادگی و آگاهی کامل در دادگاه حاضر خواهید شد.وکیل مشاور شما تا پایان پرونده،مشاوره و راهنمائی لازم را به شما ارائه  خواهد کرد و هزینه های شما در این طرح به یک سوم کاهش می یابد.

مشاوره تلفنی:

در مواردی که مشغله کاری دارید و از دست دادن زمان منجر به تضییع حق شما می گردد بطوری که امکان جبران آن وجود ندارد،شما می توانید با پرداخت حق المشاوره،از مشاوره تلفنی بهره مند گردید.به این منظور ابتدا تماس حاصل فرمائید و عنوان کلی سئوال خود را مطرح نموده و در صورت تأیید، نسبت به پرداخت حق المشاوره اقدام نموده و سپس سئوال کامل خود را مطرح نموده و پاسخ سئوال خود را بصورت کامل دریافت نمائید.

مشاوره حقوقی حضوری:

در صورتی که سوالهای بسیاری دارید که اقتضای پاسخ دقیق و بررسی مدارک شما را دارد،با تعین وقت قبلی بصورت حضوری اقدام فرمایید.

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان :

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان فقط در قالب یک پرسش و پاسخ خواهد بود که می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا از طریق این لینک مطرح فرمایید تا در زمان مناسب پاسخ داده شود .

 

نشانی دفتر (زهرا ابراهیمی-مدیر موسسه حقوقی عدل گستران ناجی):

تهران،نواب،خ بریانک غربی،نبش ک گلبن جنوبی، پ ۲ ، ط ۴ ، واحد ۱۷ .

 

تلفن دفتر: ۰۲۱۵۵۷۳۵۸۱۸-۰۲۱۵۵۷۲۸۲۶۶

همراه وکیل: ۰۹۱۲۵۱۴۷۰۹۵