مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

حقوقی 1 1 300x100 - مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی ،خدمت حقوقی است که به شما کمک می‌کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه ، مشکلات یا مسائل حقوقی خود را بررسی و راهکار قانونی خود را از وکیل دریافت کنید. بر این امر واقفیم بسیاری از هموطنان عزیز،توانایی گرفتن وکیل ندارند . بر این اساس موسسه حقوقی عدل گستران ناجی ، آمادگی دارد با  ارائه مشاوره و تنظیم شکایات،دادخواست،اظهارنامه و لوایح قضائی مورد نیاز شما ، جلسات دادگاه شما را تسهیل نماید.

 

خدمات مشاوره حقوقی ما ، به شیوه های زیر ارائه می گردد :

۱-مشاوره حضوری :

 مشاوره حضوری، شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل با تعیین وقت قبلی امکانپذیر است. در این صورت شما صرفاً هزینه مشاوره و هزینه تنظیم شکایت و یا دادخواست را پرداخت خواهید کرد و قبل از هر جلسه دادگاه با آمادگی و آگاهی کامل در دادگاه حاضر خواهید شد. برخی تمایل دارند از ارزش اسناد و دلائل در دست خود اطلاع حاصل نمایند به نحوی که قادر  به سنجش نفع و ضرر خود در طرح دعوا و یا سازش به کمتر از آن گردند در این صورت نیز با پرداخت حق المشاوره از هزینه های ناشی از اشتباهات و هدر دادن زمان پیشگیری بعمل می آید و در رسیدن به هدف ، راه موثرتر و بدون هزینه ای را خواهند پیمود و از خسارات آینده نیز جلوگیری می گردد .

 

۲-مشاوره تلفنی:

در مواردی که مشغله کاری دارید و از دست دادن زمان منجر به تضییع حق شما می گردد بطوری که امکان جبران آن وجود ندارد ، شما می توانید با پرداخت حق المشاوره و ارسال اسناد  مدارک خود از طریق فکس (۵۵۷۲۱۰۳۳) ، ایمیل (z.ebrahimi.lawyer@gmail.com) و یا همراه (۰۹۱۲۵۱۴۷۰۹۵) ، از مشاوره تلفنی بهره مند گردید. به این منظور پس از پرداخت هزینه تعیینی ، مدارک خود را ارسال و از مشاوره تلفنی برخوردار گردید . در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید می توانید از طریق تماس با شماره ۱۲۹ ، از مشاوره تلفنی رایگان قوه قضائیه برخوردار شوید.

 

۳-مشاوره الکترونیکی :

در این روش نیز پس از اعلام آمادگی جهت پاسخگوئی و ارسال اسناد و مدارک خود و پرداخت حق المشاوره تعیینی ، می توانید از مشاوره الکترونیکی برخوردار شوید . در صورتیکه نیاز به مشاوره الکترونیکی رایگان دارید می توانید به این قسمت مراجعه فرمائید .

 

مشاوره حقوقی رایگان چگونه است؟

بسیاری از افرادی که خدمات مشاوره حقوقی ارائه می دهند ، مشاوره حقوقی رایگان را ادعا می نمایند.

مشاوره حقوقی رایگان ، اکثراً به انگیزه تحصیل پرونده انجام می گردد.

همین امر باعث می شود تا امکان اخذ بهترین مشاوره را از دست بدهید.

چرا که تعارض منافع مانع از ارائه راهکارهای درست می باشد.

قطعاً کسانی که برای تحصیل علم و تجربه خود زمان و هزینه های بسیاری را صرف کرده اند مایل نخواهند بود با در اختیار گذاردن زمان خود در طول روز آنها را به رایگان در اختیار دیگران قرار دهند .  مگر اینکه مشاوره توسط افراد غیر حقوقی و غیر وکیل و به منظور جلب موکل و کسب درآمد بیشتر باشد. از آنجائیکه مشاوره های حقوقی اینجانب مبتنی بر صداقت و علم و تجربه سالیان سال می باشد و از طرفی متمایل به ایجاد هزینه بی دلیل برای مراجعین نمی باشم ،از ارائه مشاوره حقوقی رایگان معذور می باشم. در نظر داشته باشید فرصتی که صرف حل مسأله شما می گردد ، می توانند صرف هر امر مطلوب دیگری گردد.

بنابراین در اختیار قرار دادن زمان مستلزم صرف هزینه می باشد.

شما می توانید از واحد معاضدت قضائی دادگاه ها بصورت حضوری از مشاوره حقوقی رایگان استفاده کنید.

این امر مستلزم صرف زمان و نوبت گیری می باشد. 

همچنین از طریق تماس با شماره ۱۲۹ نیز می توانید از مشاوره حقوقی رایگان قوه قضائیه بهره مند شوید و یا با مراجعه به این نشانی ، بصورت الکترونیکی از مشاوره حقوقی رایگان برخوردار شوید.


برخی از دعاوی حقوقی که تاکنون در زمینه آنها مشاوره حقوقی ارائه داده شده است شامل :

الزام به تنظیم سند رسمی ملک

الزام به پرداخت خسارات وجه التزام قراردادی

الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی

الزام به اخذ پایان کار

الزام به فک رهن

الزام به تنظیم سند رسمی سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت

چک و سفته

اعسار و دفاع در قبال آن

اجراء انواع پرونده های حقوقی

انواع مشاوره در زمینه دعاوی خانوادگی :

طلاق توافقی

طلاق از طرف مرد

طلاق از طرف زن

مهریه و اعسار

اجرت المثل و دفاع در قبال آن

نفقه و دفاع در قبال آن

تمکین و دفاع در قبال آن

استرداد جهیزیه

حضانت و ملاقات با فرزندان مشترک و دفاع در قبال آنها

جلب

تعدیل مهریه

 

مشاوره در زمینه اجرای انواع آراء دادگاه خانواده از طرف زوج و زوجه

مشاوره در زمینه دعاوی کیفری :

چک از طرف شاکی و متهم

کلاهبرداری

انتقال مال غیر

خیانت در امانت

جعل و استفاده از سند مجعول

مزاحمت

ترک انفاق

ممانعت از حق

توقیف غیر قانونی

 

تماس با ما